„Izolacja z myślą o przyszłości”

o firmie

Firma Izobud specjalizuje się w wykonywaniu nowoczesnych, trwałych termoizolacji oraz hydroizolacji w technologii natrysku pianki poliuretanowej. Stosowana przez nas pianka poliuretanowa PUR powoduje, że docieplone elementy budynków pozbawione będą mostków termicznych. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu firmy GRACO i komponentów renomowanych marek, przeznaczonych do wykonania izolacji natrysku.

Wykonujemy skuteczne ocieplanie pianką domy rodzinne - poddasze, stropy, ściany, dachy, piwnice, podłogi pod ogrzewanie podłogowe, fundamenty, izolacje rurociągów

Dla przemysłu: hale, magazyny, chłodnie, kurniki, chlewnie, obory, stajnie, przechowalnie itp. Jesteśmy otwarci na nietypowe zlecenia.

Firma prowadzi również działalność usługową w zakresie dociepleń budynków styropianem, malowania elewacji, wykończenia wnętrz, malowania dachów. Posiadamy 18 letnie doświadczenie w tym zakresie.

Jesteśmy firmą, którą charakteryzuje solidność i profesjonalizm. Mamy nadzieję, że nasza oferta wyda się Państwu atrakcyjna i zachęcająca do współpracy z nami.

Brak zdjęć w galerii